תמונת נושא

אודות החברה

Page
TL Interactive הינה חברת בוטיק לבניית וקידום אתרים. אנו נמצאים בשוק החל משנת 2008 ומאז ביצענו מאות פרוייקטים. לכל פרוייקט דאגנו לתת את הטאצ' הייחודי שלו כדי להביא אותו לקדמת הבמה בתחומו הבלעדי. אנו דוגלים בכך שלכל עסק יש מאפיין ייחודי. הבידול הזה הוא כלי מפתח בעולם האינטרנט. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו כדי להכיר את הצרכים בצורה מדוייקת; ללמוד את קהלי היעד, להכיר את המתחרים, להבין את האתגרים והמכשולים ולהגדיר את היעדים אותם נשיג יחד! אנו מורכבים מחברי צוות מומחים ומקצועיים בתחומם בעלי ניסיון רב שנים. עם השנים פיתחנו שיטה ייעודית ובלעדית לקידום עסקים באינטרנט(מאתרי תדמית פשוטים ודפי נחיתה ועד לאתרי חנות מקוונות). אנו מספקים פתרון מקיף תוך הקפדה ושימת לב לכל הפרטים הקטנים ועמידה בלוחות זמנים ותקציב.

אמינות

אנו דוגלים באמינות ותמיד חושבים לטובת הכיס של הלקוח. הקו שמנחה אותנו הוא פשוט וברור - אם הלקוח מרוויח, גם אנחנו מרוויחים. אנו כאן כדי לנתב את הלקוח למסלול הנכון ביותר עבורו.

מקצועיות

TL Interactive מורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים וידע מגוון ורחב. אנו לא מתפשרים על איכות ותמיד משלבים את שיא הטכנולוגיה.

ניסיון

עם השנים פיתחנו שיטה ייעודית ובלעדית לקידום עסקים באינטרנט. אין תחליף לניסיון. אנו בעלי ניסיון רב שנים בעולם הטכנולוגי(מאתרי תדמית ועד מערכות ניהול ואפליקציות)

זמינות

אין אצלנו "הגש בקשה בכתב ותענה תוך X ימי עסקים". אצלנו העזרה, המענה, התשובות הם במקום! הפתרונות שלנו מיידים. אנו מתעדפים את העבודה בצורה מדוייקת ומבוקרת כדי שכל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב לה הוא זקוק.

פתרון מקיף

אנו מספקים פתרון מקיף ללקוח. אנו לא מסוג החברות ששולחות ומטרטרות את הלקוח מהחברה הזו לחברה הזו ויוצרות אצל הלקוח בלאגן אחד שלם. ההתנהלות איתנו היא שונה. החוויה אצלנו היא Unique ובלעדית. אצלנו תמצא/י את כלל הפתרונות תחת אותה קורת גג.

תקציב

לכל עסק, לכל לקוח יש צרכים משלו והכי חשוב - תקציב משלו. אנו יודעים להגדיר את המסלול והפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח בהתאם ובמדוייק לתקציב שלו.

03-3726777