תמונת נושא

אפליקציות

Page
כל אפליקציה מתחילה מרעיון. ורעיון טוב, לא יכול להצליח בשוק הטכנולוגי של ימינו, בלי הפלטפורמה הנכונה. ב- TL Interactive נלווה אתכם מהשלב הראשון, של פיתוח הרעיון שלכם לאפליקציה של ממש, ועד לשלב בו נעלה יחד את האפליקציה ב-Play Store ו- App Store.

שלבים בהקמת אפליקציה חדשה

אם יש לכם רעיון לשירות מהפכני לאפליקציה שתפתור למשתמשים בה בעיה, שתענה על צורך קיים בשוק או שתהיה מוצר בפני עצמו- אתם כבר בדרך להיות בעלי אפליקציה מוצלחת. בשלב הראשון, כמו בתהליך בניית אתרים, נצטרך לערוך אפיון לאפליקציה שלכם. אפיון האפליקציה יקבע כיצד היא תראה ותעבוד. האפיון יהיה תשתית העבודה של כל מי שיעבוד על האפליקציה- המתכנתים, המעצבים ועוד. בשלב האפיון נשרטט את מסכי האפליקציה השונים, נקבע היכן למקם את מגוון הכפתורים הדרושים, איך וכמה תוכן יופיע בכל מסך, וניצור תאימות לדפדוף ידני במכשיר הסלולארי. אפיון האפליקציה ייעשה תוך מתן דגש על קהל היעד של משתמשי האפליקציה, מתוך מחקר והבנה מעמיקה של השוק ועבודה מולכם כיזמים. אפיון אפליקציה הוא, למעשה, השלב הקריטי ביותר בתכנון אפליקציות. אפליקציות רבות נופלות, נגנזות ומובילות את היזמים שלהן לכישלון, בגלל אפיון לקוי וחוסר מקצועיות. ב- TL Interactive אנו שמים דגש רב על שלב אפיון האפליקציה, מתוך הבנה שבלי תכנון מדויק ומוקפד, לא ניתן לפתח מוצר שישרוד בשוק ויגיע להצלחות ורווחים.

עיצוב וחוויית משתמש

השלב הבא בתהליך הוא עיצוב האפליקציה. בדומה לעיצוב אתר אינטרנט, גם עיצוב אפליקציה צריך להיעשות מתוך מחשבה מעמיקה וסינרגיה בין תוכן האפליקציה, הצרכנים המשתמשים בה והשירות אותו היא מספקת. עיצוב נכון יכול לגרום לאפליקציה שלכם לבלוט מבין עשרות אפליקציות מתחרות, למשוך את עין המשתמשים ולגרום להם להוריד אותה למכשיר שלהם. בחירה נכונה של צבעים, גדלים, פונטים, שילוב בין תמונות, וידאו וכפתורים שונים- הם אלמנטים חשובים מאוד בתכנון של האפליקציה. עיצוב האפליקציה ייעשה תוך כדי פיתוח וכתיבת הקוד שלה, כך שתיווצר חווית שימוש שתמקסם את הפוטנציאל שיש ברעיון איתו יצאתם לדרך. חווית המשתמש, בעולם הטכנולוגי של היום, היא הדבר החשוב ביותר, היא הפנים האמתיות של האפליקציה. שוק האפליקציות הוא כזה שפועל "מפה לאוזן". משתמשים ממליצים לחבריהם על אפליקציות שעונות על הצרכים שלהם, מדרגים אתכם בחנויות האפליקציות, כותבים על אפליקציות שימושיות ברשתות החברתיות ועוד. כל אלו הם נגזרות ישירות של חוויית משתמש מדויקת, נעימה, מכוונת מטרה, פונקציונלית ועמידה בפני תקלות טכניות. אנו מתמחים בפיתוח של אפליקציות עבור מכשירי אנדרואיד ומכשירי אפל, ושלב התאמת האפליקציה לכל אחת מהפלטפורמות הללו, הוא בעצם השלב האחרון בפיתוח האפליקציה.

זהו, האפליקציה מוכנה - אפשר להשיק

ברגע שהאפליקציה שלכם מוכנה- כל מה שצריך לעשות זה לרשום אותה בחנויות האפליקציות ולהתחיל לקדם אותה במנועי החיפוש באינטרנט, כך שתגיע לכמה שיותר משתמשים. אנו נלווה אתכם גם בשלב הרישום, נוודא שהוא מתבצע באופן חלק ומקצועי, כך שלא ייווצרו בעיות בעתיד בכל הקשור ברישיונות. נערוך בדיקות מקיפות כדי לוודא שהאפליקציה עובדת באופן מושלם ונפתור בעיות טכניות שמתעוררות. לבסוף, נשלח אתכם לדרככם עם חלום שהפך למציאות.
03-3726777