תמונת נושא

בניית אתרים

Page
בניית אתרים באינטרנט היא האתגר המרכזי כיום עבור בעלי עסקים, נותני שירותים וכל מי שמתנהל מול לקוחות וקהל. אתר אינטרנט הוא הפנים שלכם בעולם שמתנהל ברשת. עסקים רבים כגון חנויות או נותני שירותים, מגיעים לקהלים חדשים וללקוחות פוטנציאליים מגוונים באמצעות האתר שלהם. אתר אינטרנט מכובד, מעניין, יפה ונוח למשתמש, יכול להיות ההבדל שבין מחזור לקוחות גדול וקטן, בין תפוצה רחבה של רעיונות, מוצרים ושירותים לחוסר הצלחה לפרוץ קדימה. אתר אינטרנט ברמה גבוהה אינו מיועד רק עבור עסקים ושירותים שניתנים באינטרנט (כגון חנויות וירטואליות, בלוגים ושירותי תוכן, תמיכה מקוונת במוצר וכדומה), אלא עבור כל מי שרוצה להגיע רחוק ולכמה שיותר אנשים.

בחירת פלטפורמה

על מנת לבנות אתר אינטרנט מושלם לצרכי הלקוח, יש לבחור בפלטפורמה הנכונה לסוג העסק או האתר. אתר מקצועי הוא כזה שיבנה על גבי דומיין מותאם (כתובת האתר), בצורה שתקל על המשתמשים ליצור קשר אתכם כבעלי האתר, לרכוש את המוצר שלכם, לצרוך את התוכן שאתם מפרסמים או להשאיר את פרטיהם להמשך תקשורת אתכם. בניית אתר נכון, היא כזו שתאפשר גם לכם כבעלי האתר, לנהל אותו ואת תוכנו בצורה היעילה והנוחה ביותר. אנו בחברת TL Interactive מתמחים בבחירת הפלטפורמה הנכונה עבור כל לקוח, על בסיס הצרכים הייחודיים שלו. יחד נאפיין את האתר שדרוש לכם, נסקור את השוק בו אתם פועלים למול הצורך שלכם, ונוכל לבנות עבורכם אתר יעל ומהיר, מותאם לניידים ולמחשבים כאחד.

רכישת דומיין מותאם אישית

אלמנט חשוב ביותר בבניית אתרי אינטרנט הוא כתובת האתר. בניית אתר אינטרנט בפלטפורמות חינמיות לחלוטין, תאפשר לכם כתובת ארוכה ומסורבלת שכוללת את שם הפלטפורמה החינמית שבה בחרתם. בבניית אתר בצורה מקצועית תקבלו דומיין מותאם אישית לשם האתר, כזה שיבלוט ויתפוס את העין של הגולש.

תאימות לנייד

בניית אתרים כיום היא תהליך שמתבצע בשני מישורים מקבילים, ושניהם חשובים באותה מידה. אם בעבר מרבית האתרים היו כאלה שמיועדים לשימוש במחשבים, כיום רוב המשתמשים גולשים באמצעות הטלפון הנייד באותו היקף שבו הם גולשים באינטרנט מהמחשב שלהם, ואף יותר. בבניית האתר שלכם ניתן דגש בתאימות שלו למכשירים הסלולריים השונים בשוק וכך נדאג שלא תפספסו אף לקוח.

עיצוב האתר, תחזוקה וקידום

בניית אתרים לא נגמרת אך ורק בפן הטכנולוגי. כמובן שיש חשיבות לאתר הבנוי מאחורי הקלעים באופן מקצועי, אך על מנת למצות את פוטנציאל האתר, יש לעצב אותו מראש נכון, להעשיר את תכניו באופן תמידי, וכמובן- לקדם אותו. TL Interactive מעניקה לכם שירות מקיף לכל הצרכים שלכם כבעלי אתר. כחלק מתהליך האפיון, אנו בונים עיצוב ייחודי בעל חווית משתמש נוחה המותאמת לצרכים ולקהל היעד שלכם!
03-3726777