תמונת נושא

מערכות ניהול

Page
מערכות ניהול הן ממשק שהינו מעבר לאתר רגיל, המצריך כניסה באמצעות שם משתמש וסיסמא. הייעוד של כל מערכת ניהול משתנה בהתאם לאופי בית העסק או החברה, וכך גם הממשק שלה. החוכמה היא לדעת לזהות את הצרכים שלכם, ולהתאים את הממשק המדויק עבורכם.

מהי בעצם מערכת ניהול?

פלטפורמת ניהול עסק יכולה להיות כל ממשק שמאפשר לכם שליטה על אלמנטים שונים בניהול העסק שלכם. דרך ארוכה עברו בעלי עסקים מאז ימי הקלסרים, המסמכים והתיוק ועד היום. בתחילת העידן הדיגיטלי, תוכנה לניהול של העסק הייתה תוכנה כבדה מאוד. היא הייתה יושבת על מחשבי העסק בלבד, והיה צורך להקדיש מחשבים חזקים במיוחד עבורה. היום מדובר בסיפור פשוט בהרבה. מערכות ניהול רבות כלל לא דורשות מחשבים חזקים וניתן להשתמש בהן באופן וירטואלי באמצעות חיבור אינטרנט רגיל ואפילו אלחוטי. מטרת העל היא, בראש ובראשונה- להקל עליכם את החיים. מערכות ניהול טובות הן כאלו שתבלו זמן מועט בניסיון לתפעל אותן וזמן רב יותר בפיתוח העסק שלכם ומקסום ההצלחה שלו.

אילו מערכות ניהול קיימות?

מערכת הניהול הבסיסית ביותר היא מערכת לניהול עסק, המאפשרת ניהול של מלאי, הנפקת חשבוניות, ניהול הזמנות, ספקים, לקוחות ועוד. מדובר במערכת שניתן לבנות באופן מותאם לצרכים של כל עסק, להוסיף ולהוריד פיצ'רים על פי הצורך. מערכת נוספת שנמצאת בשימוש בחברות ועסקים רבים היא מערכת ניהול לקוחות, CRM. מדובר, למעשה, במערכת שמאפשרת מעקב על לקוחות בית העסק, משמירה של פרטי קשר כגון טלפון, כתובת ומייל או פרטי רכישה של הלקוח ועד שמירת פרטי תשלום בצורה מאובטחת. מערכת לניהול לקוחות מוצלחת תאפשר גם מעקב אחר תקשורת עם הלקוחות, תוך שימת דגש על חזרה ללקוח לאחר פנייתו, ניהול של רשומות, משלוח של סמס או אימייל לתזכורת ועוד. מערכת ניהול נוספת שעסקים רבים משתמשים בה היא מערכת לניהול תורים. ממשק כזה מתאים בדרך כלל לעסקים שמעניקים שירות ללקוחות.

איך יודעים איזו מערכת העסק שלנו צריך?

לכל עסק ישנם צרכים שונים. עם זאת, עסקים רבים זקוקים לפיצ'רים שניתן למצוא בסוגים שונים של מערכות. כדי ליצור את המערכת המושלמת עבורכם, יש צורך לערוך תחקיר מקיף של אופי העסק שלכם, כמו גם של האופן שבו אתם רגילים ומעדיפים לנהל אותו. לכל בעל עסק מתאים סוג אחר של מערכת ניהול, וכשמדובר בזמן היקר שלכם, חווית המשתמש שלכם ושל העובדים שלכם, היא נתון שמתורגם ישירות לכסף. לא נרצה שתבזבזו זמן יקר. אם כבר יש לכם אתר, נבחן יחד אתכם את אתר האינטרנט שלכם. יתכן שניתן לחבר בין מערכת הניהול הפנימית של העסק ובין אתר החברה. אם אין ברשותכם אתר, יתכן שהמהלך החכם יהיה לבנות אתר לעסק, שישולב במערכת פנימית עבורכם כבעלי העסק. אנו יודעים לבנות את כל סוגי מערכות הניהול, לאפיין את צרכי הלקוח ולבנות את הממשק המתאים ביותר עבורו.
03-3726777