תמונת נושא

תחזוקת אתרים

Page
כבר יש לכם אתר אינטרנט חי ופעיל? מתי בפעם האחרונה בדקתם מה קורה ב"מאחורי הקלעים" של האתר שלכם? בניית אתר ועיצוב האתר הם לא התחנה האחרונה בחייו של בעל אתר. כדי להשיג תוצאות לאורך זמן ולמקסם אותן באופן קבוע- יש צורך לשמור על אתר דינאמי ופעיל, שמתרענן ומתחדש כל הזמן, הן בהיבט התוכני והן בהיבט הטכנולוגי. רק כך, בשילוב של מקצועיות ומומחיות, עם עבודה אינטנסיבית וקבועה, תוכלו להיות בטוחים שהאתר שלכם יהיה תמיד בראש.

מהי תחזוקת אתרים ומה היא כוללת?

תחזוקת אתרים היא למעשה שם כולל לשלל הפעולות שיש לבצע באופן שוטף על מנת להשאיר אתר פעיל ומוצלח באוויר. ניתן לחלק את הפעילויות האלו לשני סוגים: תוכן וטכנולוגיה.

תחזוקה שוטפת של תוכן אתר אינטרנט

גוגל, כמנוע החיפוש העיקרי בו משתמשים מרבית הגולשים בעולם, הודיע כבר מזמן כי הוא מעדיף אתרים שהתוכן שלהם נמצא בהתחדשות מתמדת. עבור גוגל מדובר באינדיקציה על מידת רלוונטיות ואטרקטיביות האתר עבור הגולשים. על כן, ריענון התכנים באתר, כמו גם הוספת תכנים, עריכה ובקרה על התכנים הקיימים- הן פעולות קריטיות לקידום האתר בגוגל. יש לבצע אותן באופן שוטף ויומיומי ולא להזניח את האתר ואת התוכן שלו.

תחזוקה טכנית של אתר אינטרנט

נוסף על התוכן של האתר, יש לדאוג באופן קבוע לכל הקשור בהיבט הטכני של אתר האינטרנט. ברוב האתרים הקיימים ברשת, ישנם קישורים רבים (לאתרים חיצוניים אחרים, לדפים בתוך האתר שלכם, לשירותים נוספים או מידע נוסף ועוד). היות וחלקם לא נמצאים בתוך האתר שלכם, אין באפשרותכם לשלוט בהם. יתכן ובמרוצת החודשים והשנים, הקישורים יהפכו ללא רלוונטיים ויהיו קישורים שבורים. אחת לתקופה גוגל מבצע סריקה של אינדקס האתר שלכם (כמו לכל אתר), ובמוודא אילו עמודים קיימים בתוכו ומה התוכן שקיים בהם. כך הוא יודע מה להציג למשתמשים במנוע החיפוש על פי מילות מפתח. גוגל נוטה לדרג אתרים שיש בהם קישורים שבורים ודפים לא רלוונטיים (בעלי תוכן כפול או חסרי תוכן) במקומות נמוכים יותר. בנוסף לבדיקה שוטפת וקבועה של כל הקישורים באתר, יש צורך לרענן את תבניות ועיצוב האתר, לדאוג לתחזק את התוספים בהם אתם עושים שימוש, לרענן את מערכת הניהול של האתר שלכם ועוד. תחזוקה שוטפת תוביל לטעינה מהירה יותר של האתר, מה שיעצים כמובן את חוויית המשתמש, אך גם, שוב- את הקידום של האתר שלכם ברשת. תחזוקת אתר אינטרנט היא מלאכה שיש להתמצא בה היטב. אתם כבעלי האתר לא צריכים להתעסק בכל זה, תנו למומחים של TL INTERACTIVE לעשות לכם את החיים קלים יותר, וכך תוכלו להתפנות בראש שקט לדבר שבשבילו הקמתם ובניתם אתר אינטרנט- לפרסם את התוכן שלכם, לנהל את העסק או החנות הווירטואלית שלכם ולקדם את המטרות שלכם.
03-3726777