תמונת נושא

עיצוב אתרים

Page
כשאתם נכנסים לבית כלשהו, מה הדבר הראשון שאתם שמים לב אליו? העיצוב, כמובן. גם כשנכנסים לחנות- הצבעים, התאורה, הסדר או הבלאגן- כל אלה תופסים לנו מיד את העין ומכריעים האם נרצה לשהות בחלל הזה זמן רב, או שנעדיף להסתובב אחורה וללכת לחנויות אחרות. כך גם ברשת, העיצוב עושה את כל ההבדל. עיצוב אתר האינטרנט שלכם הוא השלב המרגש והיצירתי ביותר בתהליך בניית אתר. אתר מוצלח הוא אתר שלא ייפול לגנריות של תבניות מוכנות ונפוצות ברשת, אלא ימציא את עצמו מחדש ויהיה ייחודי בנוף הוירטואלי.

מה עושה מעצב אתרים?

עיצוב אתרים הוא בעצם מקצוע שמשלב בין יצירתיות, כמו בכל תחום עיצוב אחר, ובין ידע מקצועי טכני. מעצב אתרים חייב להתמצא בכל תוכנות העיצוב הגרפי, להכיר קופירייטינג ושיווק, וכמובן להתמצא היטב בתוכנות בניית אתרים ותכנות. למעשה, הוא החוליה המקשרת בין כל האלמנטים שביצירת אתר, שכן הכל בסופו של דבר מתנקז לעיצוב- הפנים של האתר. המעצב הוא זה שייקבע האם האתר יהיה אתר נגלל או כזה שמשתמש בסרגל ו"דוחס" את התוכן לחלון אחד. הוא זה שייקבע איך האתר יראה בגרסה המובייל שלו, ומה ההבדלים שיהיו בין גרסת ה-WEB לגרסת המובייל. המעצב ייצר את התבנית של האתר כולו, כמו גם את סרגלי הכלים, הכפתורים, ממשק הרכישה בחנות וירטואלית, דף יצירת קשר ועוד.

הרבה יותר מסתם יופי

הדבר החשוב ביותר שיש להבין בנוגע לבנייה של אתרי אינטרנט ואפליקציות, הוא התחרות. האינטרנט הוא מקום שיש תחרות בלתי פוסקת, ולכל תוכן, מוצר או שירות יש עשרות, מאות ואלפי מתחרים. איך מצליחים להתעלות מעל המתחרים שלכם בעולם שכזה? התשובה היא עיצוב. ישנם אתרים רבים שמציעים שירות מעולה או מוצר חדשני ומהפכני, תוכן מקצועי ואיכותי שכתוב או מצולם ברמה גבוהה- אך אינם מצליחים להגיע לדירוג גבוה בגוגל, לייצר כניסות מרובות, מנויים ולקוחות. חוץ מקידום אתרים, הסיבה העיקרית לחוסר ההצלחה טמונה בעיצוב של האתרים הללו, שככל הנראה לא הצליח לגרום להם להמריא. זו הסיבה שאנחנו ב- TL Interactive לא מוותרים על עיצוב אישי ומוקפד שיורד לפרטים הקטנים ביותר.

על מה משפיע עיצוב האתר?

עיצוב אתר אינטרנט משפיע על כל מה שקשור באתר שלכם. ממהירות הטעינה שלו ועד לחוויית השימוש בו. עיצוב אתר הוא הרבה יותר מבחירת צבעים ומיקום כפתורים. המחשבה על העיצוב צריכה להתחיל כבר בשלב אפיון האתר, ולהמשיך עד לרגע שבו הוא עולה לאוויר. עיצוב חכם ומקצועי יהיה כזה שמכיר היטב את המתחרים שלכם, מבין את התוכן של האתר שלכם ומייצר התבלטות בשוק שמשתלבת עם התוכן ועם השימוש שהגולשים עושים באתר. חישבו על אתרים גדולים ומצליחים שאתם מכירים, ותגלו שגם אם הם מעניקים שירות או מציעים תוכן דומה, הם שונים לחלוטין בעיצוב שלהם זה מזה. לכן, אל תתפשרו על עיצוב האתר שלכם והקדישו לו את כל המשאבים הדרושים.
03-3726777