תמונת נושא

קידום אתרים

Page
סוף סוף, אחרי זמן רב של עבודה מאומצת בבניית האתר שלכם- אתם באוויר! יש לכם אתר חי וקיים. לא משנה אם האתר שלכם קיים כבר שנים, או עולה לרשת ממש ברגעים אלו, בכל מקרה תצטרכו לקדם אותו. ממש כמו כל חנות או עסק, גם באינטרנט יש צורך לפנות ללקוחות פוטנציאליים ולהציע להם לבקר באתר שלכם- לצרוך את התוכן שלכם, להשתמש בשירות שאתם מציעים, לרכוש מוצרים או להשאיר לכם את הפרטים שלהם כדי שתוכלו ליצור עימם קשר. באינטרנט, הפנייה למשתמשים מתבצעת באמצעות קידום אתרים.

מהו קידום אתרים?

קידום אתר אינטרנט יכול להתבצע במגוון רחב של פלטפורמות ובשימוש באסטרטגיות שונות, אך המוקד העיקרי הוא קידום אתר בגוגל. השאיפה של כל בעל אתר היא להופיע במקום כמה שיותר גבוה בגוגל, כשמטרה היא כמובן להגיע לראש העמוד הראשון. ניתן לחלק את סוגי הקידום לשניים: קידום ממומן וקידום אורגני. SEO קידום ממומן, כשמו כן הוא- הוא קידום שבעל האתר משלם עליו כסף לגוגל, על פי מספר המשתמשים אשר לחצו על המודעה שמפנה לאתר שלכם. קידום אורגני, לעומת זאת, הוא כזה שייצר תעבורה שוטפת בעלייה מתמדת, אך ורק באמצעות העניין של הגולשים בתוכן האתר שלכם.

איך עושים קידום אורגני בגוגל?

כדי להגיע למקום גבוה בחיפוש בגוגל, צריך להתחיל מהבסיס ולבצע מחקר מקיף של מילות מפתח. בתהליך הזה נחקור את התחום שלכם לעומקו ונגלה מה מחפשים הגולשים בתחום שלכם, אילו מילים הם רשמו בחיפושים שלהם בגוגל. לאחר מכן נצמצם את הרשימה וניצור רשימה מותאמת לכם, שתכיל את כל המילים הרלוונטיות לאתר שלכם. עבודת קידום אתרים אורגני היא מלאכה שלוקחת בחשבון שהתוכן הוא הדבר הכי חשוב באתר, ובלי תוכן מנצח אי אפשר להגיע לתוצאות מרחיקות לכת. מלבד עבודה שוטפת על התוכן של האתר (באמצעות כתיבה שיווקית שנלווית למוצרים, או באמצעות כל תוכן אחר), נשאף לייצר מצב שכל הכותרות וכותרות המשנה באתר, יהיו כאלה שמתקשרות למילות המפתח שנבחרו ברשימה שיצרנו.

טיפול בפן הטכני של האתר

לאחר עריכת כותרות התכנים והעמודים באתר, נבצע סריקה של אינדקס האתר ונוודא שאין בו קישורים שבורים, שיורידו את הערך שלו בגוגל. אם אתם מבצעים תחזוקה שוטפת באתר שלכם, כבר עשיתם חצי דרך במסלול הקידום האורגני. בנוסף, נדאג לשפר את חוויית המשתמש באתר ואת מהירות הטעינה שלו, מה שיגרום לו להיות מזוהה על ידי גוגל כאתר שגולשים מבלים בו זמן רב יותר ועל כן רלוונטי יותר לגולשים. לבסוף, יש לבצע בדיקות תאימות לנייד ולוודא שהאתר עובד בצורה מושלמת גם בטלפונים סלולריים. סטטיסטיקות עדכניות מוכיחות כי מרבית המשתמשים גולשים ומחפשים תכנים באמצעות הטלפון הנייד, ואם ינסו לגשת לאתר שלכם מחיפוש בגוגל בנייד ולא יצליחו לגלוש בו בנוחות- זה יפגע באופן מיידי בקידום האתר.

קישורים לאתרים אחרים

הגדלה משמעותית של תעבורת האתר מתבצעת גם באמצעות הטמעת קישור לאתר שלכם באתרים אחרים. ככל שיותר אתרים יפנו אל האתר שלכם, תגדילו את החשיפה של גולשים אליו. איך גורמים לאתרים אחרים לקשר אליכם? זוהי בדיוק העבודה של מקדם אתרים. אנו ב- TL INTERACTIVE יודעים לבצע את הפניה לאתרים רלוונטיים (כאלה שמעניקים שירות משלים למוצרים שלכם, שיש להם בלוגים בנושאים שקשורים לאתר שלכם וכדומה). מקדם האתר שלכם ידאג שיופיע קישור לאתר שלכם בכמה שיותר אתרים ברחבי הרשת, ויביא את האתר לפסגות חדשות.
03-3726777